Blog Acero

Informacje o likwidacji szkód
Wybierz kategorię

Najpopularniejsze tematy

2 min.

Miałeś stłuczkę? Wypadek? Ktoś porysował na parkingu Twój samochód? Wypłacone odszkodowanie z pewnością zostało zaniżone przez Ubezpieczyciela. By uzyskać pomoc w takiej sytuacji możesz zgłosić się do Acero – mieleckiej firmy, która zajmuje się dopłatami do zaniżonych odszkodowań.

4 min.

Jesteś osobą poszkodowaną w stłuczce, kolizji lub wypadku? Wiesz już, że z dużą dozą prawdopodobieństwa należy Ci się samochód zastępczy? W tym materiale chcemy w pełni wyjaśnić kwestię: kiedy możesz skorzystać z pojazdu zastępczego z OC sprawcy.

1 min.

Czy wiesz, że około 98% odszkodowań wypłacanych przy szkodach komunikacyjnych jest zaniżanych? Jeśli więc miałeś/aś kolizję, stłuczkę lub wypadek można z dużą dozą pewności stwierdzić, że wypłacone Ci odszkodowanie zostało zaniżone. Co można zrobić w takiej sytuacji? Zapraszamy do artykułu. 

3 min.

Co zrobić, gdy mieliśmy stłuczkę? Czy rozliczenie gotówkowe ze sprawcą kolizji to dobry pomysł? Jakie kroki podjąć, gdy uważamy, że wypłacone odszkodowanie jest za niskie? Na te i wiele innych pytań odpowiada specjalistka z firmy Acero. 

2 min.

Pan Jan był poszkodowanym w groźnie wyglądającym wypadku. Niestety jego samochód został bardzo mocno uszkodzony  i kompletnie nie nadawał się do dalszego użytkowania. Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy wypłaciło 19 tysięcy odszkodowania jednak przekonywało, że samochód można naprawić. 

2 min.

Zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy z tego, że pomimo iż opłacamy swoje AC czy OC i tak może dojść do sytuacji, gdy w przypadku szkody, Towarzystwo Ubezpieczeniowe odmówi nam wypłaty odszkodowania. 

Ikona - wiadomość do specjalistów z firmy Acero.
Wypełnij formularz
Wyślij wiadomość
Ikona - kontakt telefoniczny do specjalistów z firmy Acero,
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ikona - lokalizacja biura Acero.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do mapy