Dodano: 01.10.2020
2 min.

20 tysięcy dla naszego klienta - Pana Jana!

Poszkodowany w kolizji samochodowej dzwoni do Acero.

Pan Jan był poszkodowanym w groźnie wyglądającym wypadku. Niestety jego samochód został bardzo mocno uszkodzony  i kompletnie nie nadawał się do dalszego użytkowania. Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy wypłaciło 19 tysięcy odszkodowania jednak przekonywało, że samochód można naprawić. Przeczytaj, jak pomogliśmy w tym przypadku i dowiedz się, co dzięki Acero zyskał Pan Jan. 

Jak pomogliśmy naszemu Klientowi?

Pan Jan nie zgodził się na propozycję Towarzystwa Ubezpieczeniowego i postanowił skorzystać z naszej pomocy. Rozpoczęliśmy analizę dokumentacji i bardzo szybko zauważyliśmy, że kwota wypłaconego odszkodowania  jest dramatycznie zaniżona a poważne uszkodzenia pojazdu kwalifikują go jako szkodę całkowitą. Na czas trwania naszych działań zapewniliśmy bezpłatnie  klientowi samochód zastępczy. Co prawda cały proces potrwał trochę dłużej,  jednak udowodniliśmy, że doszło do szkody całkowitej a dzięki ugodzie z ubezpieczycielem pan Jan otrzymał dopłatę w wysokości 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Jest to więc podwojenie pierwotnej sumy odszkodowania.

Pan Jan dzwoni do specjalistów ds. likwidacji szkód z mieleckiej firmy Acero.

Opinia Pana Jana o Acero

 ,,Nawet nie wiedziałem, że można starać się o dopłatę do ubezpieczenia. Pani  Kinga dobrze wytłumaczyła mi całą sytuację i załatwiła bezpłatnie samochód zastępczy, bo musiałem jakoś dojeżdżać do pracy. Na początku nie wierzyłem, że to się uda, ale dodatkowe 20 tysięcy mocno mnie zaskoczyło i nie powiem też ucieszyło- bo muszę kupić nowe auto. Teraz nawet przy małych szkodach będę polecał ACERO swoim znajomym- bo dobrze by inni ludzie wiedzieli że mają możliwość uzyskania dodatkowego odszkodowania”

Skontaktuj się z Acero

Zawsze konsultuj sprawę ze specjalistami!

Jak widać nie można zgadzać się na utratę należnych środków- wystarczy skontaktować się z ACERO, a my zgłosimy szkodę i zadbamy o interes klienta. Nawet gdy sytuacja miała miejsce do 3 lat wstecz, a uszkodzenia nie są poważne, również możesz liczyć na naszą pomoc. Ktoś uderzył w Twój tylny zderzak? A może porysował samochód na parkingu? Nie czekaj!  Zgłoś się do nas.

 

Jesteś osobą poszkodowaną?

Zgłoś się do nas!

Przesuń w prawo aby wysłać
Oceń artykuł
0.0 / 5
liczba głosów: 0
Ikona - wiadomość do specjalistów z firmy Acero.
Wypełnij formularz
Wyślij wiadomość
Ikona - kontakt telefoniczny do specjalistów z firmy Acero,
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ikona - lokalizacja biura Acero.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do mapy