Dodano: 12.11.2020
1 min.
Logo firmy Acero, zajmującej się likwidacją szkód.
Autor: Acero

ACERO - znaczy stal!

Z tego artykułu dowiesz się:

Jak wynika z ostatnio przeprowadzonych badań- 98% odszkodowań wypłacanych przy szkodach komunikacyjnych jest zaniżanych. Jeśli więc miałeś/aś kolizję, stłuczkę lub wypadek można z dużą dozą pewności stwierdzić, że wypłacone Ci odszkodowanie zostało zaniżone. Jak wynika z naszej praktyki, dochodzi do sytuacji, w których kwota wypłacona jest dwukrotnie niższa niż ta, którą udaje nam się wywalczyć dla naszych klientów  gdy zdecydują się skorzystać z naszej pomocy.

Antidotum na zaniżane odszkodowania

Już wiesz, że praktycznie każda wypłata odszkodowania jest zaniżona. Co możesz zrobić? Przygotować kosztorys we własnym zakresie i rozpocząć żmudną i trudną potyczkę z korporacjami ubezpieczeniowymi ,które uzbrojone w oddziały prawników będą starały się, by przekonać Ciebie, że za 400 zł kupisz nowy zderzak i opłacisz jego montaż... Albo masz inne, właściwe wyjście - zgłoś się do nas. Przyjrzymy się Twojej sprawie, jeśli jest to nowy przypadek - zgłosimy go i przygotujemy dokumentację. Ważna informacja: możesz starać się o dopłatę do odszkodowania, nawet jeśli Twoja szkoda miała miejsce do trzech lat wstecz.

Pracownicy firmy Acero, których pomoc jest misją podczas likwidacji szkód.

Nasza misja - sprawiedliwe odszkodowanie

Rozpoczynając naszą działalność mamy na myśli osoby, które często borykają się z problemami by z wypłaconego odszkodowania pokryć cały koszt naprawy. Niestety duża część społeczeństwa nie jest świadoma skali zaniżeń wypłat. Dlatego jeśli znajdziesz się w sytuacji  gdy będziesz poszkodowanym w wypadku, stłuczce lub Twój pojazd zostanie porysowany na parkingu- nie wahaj się. Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy specjalistów ACERO. To proste i nic Cię nie kosztuje. U nas masz gwarancję: jeśli nie zyskasz - nie zapłacisz ani jednej złotówki. 

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Bądź świadomy swoich praw!

Naszym celem jest to by każdy poszkodowany miał świadomość swoich praw i mógł skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy. Ty też możesz przyczynić się do rozwoju wiedzy wśród uczestników ruchu drogowego. Wystarczy, że zaprosisz swoich znajomych i członków rodziny do tego, by poznali nasze profile społecznościowe, gdzie staramy się dzielić wiedzą i praktycznymi poradami.

W Acero możesz liczyć na profesjonalną pomoc przy likwidacji szkód.

"Trener nervios de acero"!

,,Tener nervios de acero”- ,,mieć stalowe nerwy”.  I my zdecydowanie je mamy. Na co dzień dobro i interes naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Zdajemy sobie sprawę, że indywidualna walka z ubezpieczycielem jest bardzo trudna i niestety - często kończy się fiaskiem. Jednak można temu zapobiec, lepszym rozwiązaniem jest współdziałanie z nami. Kinga - czyli nasza specjalistki, w codziennej pracy jest wspomagana przez ekspertów z Kancelarii Augustyn Adwokaci. Dlatego mogą być państwo spokojni - reprezentują Was fachowcy w swojej dziedzinie.

Zgłoś szkodę!

 

Miałeś stłuczkę lub wypadek?

Zgłoś się do nas - chętnie Ci pomożemy!

Przesuń w prawo aby wysłać
Logo firmy Acero, zajmującej się likwidacją szkód.

Autor artykułu:

Acero

Oceń artykuł
0.0 / 5
liczba głosów: 0
Ikona - wiadomość do specjalistów z firmy Acero.
Wypełnij formularz
Wyślij wiadomość
Ikona - kontakt telefoniczny do specjalistów z firmy Acero,
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ikona - lokalizacja biura Acero.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do mapy