Szkoda komunikacyjna

zgłoszona przez Acero

Szkoda samochodowa, zgłoszona w Acero.

Miałeś kolizję samochodową? A może Twój pojazd został zniszczony przez złamaną gałąź? Niezależnie od tego, co się wydarzyło - możesz liczyć na Acero. Pomożemy w likwidacji szkody komunikacyjnej.

Likwidacja szkody komunikacyjnej przez specjalistę z mieleckiej firmy Acero.

Szkoda komunikacyjna? Możemy Ci pomóc!

Uszkodzenie samochodu w wyniku kolizji czy innego nieszczęśliwego zdarzenia, wiąże się z ogromnym stresem. Poszkodowane osoby martwią się, że zakład ubezpieczeń nie wypłaci im odszkodowania lub, że będzie ono zaniżone. Kolejną kwestią o którą się obawiają, jest kontaktowanie się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Właśnie dlatego, by zapewnić maksymalny komfort, w Acero proponujemy likwidację szkód. W imieniu naszego Klienta od A do Z zajmujemy się całą sprawą. Nie tylko zgłaszamy szkodę, ale także organizujemy oględziny, w razie potrzeby zapewniamy auto zastępcze, a na końcu weryfikujemy wysokość odszkodowania.

Zgłoś szkodę!

Jesteś poszkodowany w wypadku lub kolizji?

Opisz, co się wydarzyło - pomożemy Ci!

Przesuń w prawo aby wysłać

 

Jak przebiega proces likwidacji szkody komunikacyjnej?

W Acero mamy bardzo uporządkowany proces likwidacji szkód. Działamy zgodnie z obowiązującym prawem i wytycznymi KNF.  Zatem, gdy zgłosi się do nas osoba poszkodowana, na początku rozmawiamy o tym, co się wydarzyło i w jakich okolicznościach. Po uzyskaniu wstępnych informacji przechodzimy do kompletowania dokumentów i dokonania bardzo dokładnych zdjęć uszkodzonego pojazdu. Później, w imieniu Klienta (po podpisaniu pełnomocnictwa) zgłaszamy szkodę do zakładu ubezpieczeń sprawcy. Po naszej stronie jest też organizacją oględzin i zapewnienie auta zastępczego. Jesteśmy z Klientem aż do wypłaty sprawiedliwego odszkodowania.

Jakie dokumenty do zgłoszenia szkody komunikacyjnej?

By Ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie komunikacyjne, trzeba podać mu najważniejsze informacje. W Acero pomagamy skompletować dokumenty. Weryfikujemy je i następnie wysyłamy do zakładu ubezpieczeń sprawcy szkody. Poniżej opisujemy, jakie dokumenty najczęściej są wymagane przez Towarzystwo Ubezpieczeń sprawcy lub Twoje (jeśli szkoda zgłaszana z AC).

Likwidacja szkody - kradzież samochodu
Szkoda komunikacyjna likwidowana z OC sprawcy
Oględziny samochodu po szkodzie.

Oględziny samochodu

Oględziny samochodu to jeden z obowiązkowych punktów likwidacji szkody. Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które ma wypłacić odszkodowanie, musi najpierw ocenić stan auta. W związku z tym, konieczne jest udostępnienie pojazdu dla rzeczoznawcy, który sfotografuje uszkodzone elementy i oceni czy szkodę można kwalifikować jako częściową czy całkowitą. W tej kwestii, poszkodowanych może też wesprzeć Acero. W jaki sposób? Przede wszystkim, specjaliści z tej firmy zorganizują (umówią) oględziny i zweryfikują sporządzony przez rzeczoznawcę kostorys. 

Zgłoś szkodę!

Samochód zastępczy

W wielu przypadkach poszkodowanemu, na czas naprawy pojazdu przysługuje samochód zastępczy. Jest tak w sytuacji,  gdy poruszanie się autem jest ryzykowne lub prawnie zabronione. Przesłanką, by skorzystać z zastępczych pojazdów mechanicznych jest nawet pęknięta szyba czy uszkodzona lampa. Oczywiście, pod warunkiem, że kierowca faktycznie nie dysponuje innym pojazdem w domu. Co ważne, otrzymanie samochodu zastępczego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami - dla poszkodowanego jest zupełnie bezpłatne. Jedyne, co, to osoba korzystająca musi samodzielnie uzupełniać paliwo. Dokładne zasady korzystania z pojazdu zastępczego nie są skomplikowane - o wszystkim poinformują Cię specjaliści z Acero.

Weryfikacja wypłaconego odszkodowania 

W zakresie obowiązków ubezpieczycieli komunikacyjnych jest wycena i rozliczenie szkody. Niestety, w większości przypadków propozycja kwoty odszkodowania pozostawia wiele do życzenia. Może być znacznie zaniżana na częściach samochodowych, na co oczywiście poszkodowany nie powinien się zgadzać. Właśnie dlatego warto współpracować z Acero. W końcu - od początku do końca działamy na rzecz i po stronie Klienta. Weryfikujemy wysokość odszodowania i w razie potrzeby staramy się dla Klienta wywalczyć wyższą kwotę finansową.

Dzięki pomocy Acero możesz mieć pewność wypłaty sprawiedliwego odszkodowania.

Dlaczego warto wybrać Acero?

W chwili wystąpienia szkody komunikacyjnej często poszkodowani stresują się i działają bardzo chaotycznie. Zupełnie inaczej wygląda to w sytuacji, gdy sprawą zajmujemy się my. Jesteśmy doświadczonym zespołem i mieliśmy okazję likwidować wiele szkód komunikacyjnych. Poza tym, współpracujemy z adwokatem, więc w skomplikowanych sytuacjach, zawsze mamy zaplecze prawne. Dla naszych Klientów oznacza to wygodę, brak stresu i pewność, że specjaliści z Acero zrobią wszystko, by finał sprawy był satysfakcjonujący dla poszkodowanego w zdarzeniu komunikacyjnym. 

Zgłoś szkodę!

Najczęściej zadawane pytania

Co w przypadku szkody nieubezpieczonym pojazdem?
Jaki jest termin wypłaty odszkodowania?
Ikona - wiadomość do specjalistów z firmy Acero.
Wypełnij formularz
Wyślij wiadomość
Ikona - kontakt telefoniczny do specjalistów z firmy Acero,
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ikona - lokalizacja biura Acero.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do mapy