Zgłoś szkodę

z pomocą Acero

Mężczyzna, który miał kolizję i planuje zgłosić szkodę do Acero.

 

Miałeś kolizję lub wypadek samochodowy? A może sam ucierpiałeś w nieszczęśliwym zdarzeniu? Niezależnie od okoliczności, możesz liczyć na Acero. Pomożemy Ci zlikwidować szkodę i uzyskać odszkodowanie. 

Mężczyzna, który otrzymał odszkodowanie dzięki pomocy specjalistów z Acero.

Jesteśmy po to, by Ci pomóc!

Nie da się ukryć – szkoda komunikacyjna, majątkowa czy osobowa zawsze wiąże się z ogromnym stresem. Właśnie dlatego, kwestie formalne, związane z jej likwidacją, najlepiej powierzyć naszym specjalistom. Porozmawiamy z Tobą na temat zdarzenia i skontaktujemy się z odpowiednim Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Zgłosimy szkodę i dopilnujemy byś uzyskał należne odszkodowanie. Możesz być pewny, że dopilnujemy wszystkich formalności!

Zgłoś szkodę do Acero!

Zgłoś szkodę ze specjalistami Acero!

Wypełnij wygodny  fomularz  - skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe!

Maks. rozmiar pliku: 24 MB.
Maks. rozmiar pliku: 24 MB.
Przesuń w prawo aby wysłać
Kobieta, która po szkodzie postanowiła skorzystać z pomocy specjalisty ds. likwidacji szkód z Acero.

Dlaczego warto nam zaufać?

Przede wszystkim, mamy duże doświadczenie w branży i cały czas pogłębiamy swoją wiedzę na tematy prawno-ubezpieczeniowe. Współpracujemy z Kancelarią Prawną Augustyn Adwokaci, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc nawet w najbardziej skomplikowanych kwestiach. Do każdego tematu podchodzimy kompleksowo - analizujemy, doradzamy, w przypadku szkód komunikacyjnych zapewniamy auta zastępcze, weryfikujemy wysokość odszkodowania. Natomiast w przypadku sporu z Towarzystwem Ubezpieczeniowym - reprezentujemy przed sądem. 

Skontaktuj się!

Zobacz jak przebiega likwidacja szkód w Acero!

Proces likwidacji szkód przez specjalistów z Acero można podzielić na cztery etapy: analizę szkody, zgłoszenie jej do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, nadzór nad poprawnością procesu, weryfikację wysokości wypłaconego odszkodowania. Jeśli więc jesteś zainteresowany skorzystaniem z pomocy ekspertów ds. likwidacji szkód, przeczytaj na czym polega każdy wymienionych procesów. Szczegółowo opisaliśmy to w poniższych podpunktach.

Analiza szkody przez specjalistów z mieleckiej firmy Acero.

Etap I - analiza szkody

Tuż po otrzymaniu od Ciebie formularza kontaktowego, oddzwonimy, by porozmawiać o szczegółach zdarzenia. Oczywiście, jeśli jesteś z okolic Mielca i preferujesz kontakt bezpośredni - możesz odwiedzić nas w biurze na Al. Niepodległości 5/34. W pozostałych przypadkach, sprawę omówimy telefonicznie. Zapytamy Cię o okoliczności zdarzenia, numer polisy sprawcy zdarzenia, a jeśli na miejscu były służby - poprosimy o przesłanie notatki policyjnej. Gdy uzyskamy wszystkie niezbędne informacje, dokładnie przeanalizujemy sprawę. 

Zgłoś szkodę!

Etap II - zgłoszenie szkody do Ubezpieczyciela

Kolejnym etapem w procesie likwidacji szkody jest kontakt z odpowiednim Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Na szczęście, współpracując z nami nie musisz robić tego samodzielnie. Wszystkimi formalnościami zajmujemy się my. Zgłosimy szkodę i na bieżąco będziemy utrzymywać kontakt z Ubezpieczycielem. Dzięki temu, że doskonale orientujemy się w tematyce prawno-ubezpieczeniowej - przypilnujemy Twojego interesu i nie pozwolimy na zaniżone propozycje odszkodowania. Co więcej, po naszej stronie pozostaje też organizacja oględzin samochodów (w przypadku szkód komunikacyjnych) czy np. mieszkania (w przypadku szkód majątkowych).

Specjalista z Acero nadzoruje przebieg procesu likwidacji szkody w Acero.

Etap III - nadzór nad przebiegiem procesu

Po przeanalizowaniu szkody i zgłoszeniu jej do odpowiedniego Towarzystwa Ubezpieczeniowego, kontakt ze specjalistami Acero się nie kończy. Na tym etapie, zajmujemy się bieżącym kontaktem z Ubezpieczycielem. Odpowiadamy na maile i prośby. Dzięki temu, nie musisz na bieżąco sprawdzać swojej skrzynki i stresować się, że przeoczysz jakąś istotną wiadomość. Na bieżąco informujemy Cię o statusie sprawy i nadzorujemy proces likwidacji szkody. 

Zgłoś szkodę z Acero!

Etap IV - weryfikacja wysokości odszkodowania

Ostatnim etapem likwidacji szkody przez firmę Acero jest sprawdzenie wysokości wypłaconego odszkodowania. Nasi specjaliści zweryfikują, czy Towarzystwo Ubezpieczeniowe wykonało przelew na czas i czy kwota wypłaty nie została zaniżona. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, zatem możesz mieć pewność, że od początku do końca sprawy będziemy stać po Twojej stronie.  W razie potrzeby, możemy napisać odwołanie z prośbą o wypłatę wyższego odszkodowania lub - w skrajnych przypadkach - wejść na drogę sądową z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. 

Dlaczego warto skorzystać z pomocy specjalistów?

Co prawda szkodę można zgłosić samodzielnie, ale zdecydowanie wygodniejszą i mniej ryzykowną opcją jest powierzenie tego zadania Acero. Do zalet można zaliczyć:

  • oszczędność czasu - większość Twoich obowiązków w zakresie likwidacji szkód,  przejmują specjaliści z Acero (korespondują z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, organizują oględziny, piszą odwołania od decyzji). Dzięki temu, możesz zająć się własnymi sprawami,
  • wsparcie prawne - w Acero współpracujemy z adwokatem i konsultujemy z nim każdą nieścisłość. Natomiast osoby, które samodzielnie próbują rozwiązać sprawę są zdane na własną wiedzę bądź muszą dodatkowo płacić za konsultacje prawne, 
  • satysfakcjonujące odszkodowanie - w Acero dokładnie weryfikujemy propozycję Towarzystwa Ubezpieczeniowego i dbamy o to, by jego wysokość nie była zaniżana. 

Chcesz zgłosić szkodę?

Wyślij do nas formularz!

Przesuń w prawo aby wysłać

Najczęściej zadawane pytania 

Ile trwa likwidacja szkody?
Jak zgłosić szkodę przez Internet?
Kiedy otrzymam odszkodowanie?
W jaki sposób otrzymam wypłatę odszkodowania?
Ikona - wiadomość do specjalistów z firmy Acero.
Wypełnij formularz
Wyślij wiadomość
Ikona - kontakt telefoniczny do specjalistów z firmy Acero,
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ikona - lokalizacja biura Acero.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do mapy